Vyhledat

2. Ročník vojensko-policejního tábora 2020 !

Aktualizace: led 5

Pro rok 2020 připravujeme další ročník našeho letního army tábora, máme termín i místo a několik novinek...


Termín: 9-22.8 2020

Místo: Camp Čichořice - Chýše

Cena 5.200.-


První novinkou je online přihláška, která bude spuštěna v pondělí 25.11. Stačí kliknout do sekce ke stažení - odkaz přihláška a budete přesměrování již na online přihlášku, kterou stačí vyplnit a odeslat. Jedná se o závaznou přihlášku kterou když odešlete, tak na Váš email - který uvedete do přihlášky zašleme potřebné informace k platbě, k odjezdu apod..


Tábor jsme protáhli o 2 dny, v létě se můžete těšit tedy na 14 dní zábavy, disciplíny a kamarádství. Tímto jsme upravili i cenu, rok od roku se vše zdražuje (potraviny, energie apod..) Cena za 14 denní tábor je 5.200.-

Pořád si ale myslíme že stojíme pevně nohama na zemi, jelikož věříme že náš tábor má dětem co nabídnout, naučit a nejsme jen o střílení.


Pro děti které s námi jeli na první turnus, máme připravenou pozornost ve formě 1 pytle s kuličkami zdarma. Jsme rádi a těší nás, že se k nám děti vracejí.


Kapacita pro rok 2020 je 70-80 dětí, budeme rádi když s sebou vezmete třeba nejlepšího kamaráda či kamarádku nebo dalšího sourozence, budeme se na Vás těšit.


Nezapomeňte sledovat naše stránky i Facebook, kam budeme přidávat novinky k táboru, ale i foto ze zákulisí příprav turnusu.


Za Academii

Dom

Hlavní vedoucí118 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Po-táborový víkend !!!

Tábor je za námi, pojďme si společně užít víkend plný her a zavzpomínat na zážitky z tábora. Víkend se koná 27-29.9 2019 v Chýši, obec Čichořice. Ubytování je v chatkách po 4 lůžkách, proto si vezměte

NECHCEŠ ABY TI NĚCO UTEKLO?

+420 773 669 601  |   taboraos@seznam.cz

  • Facebook
  • Instagram

© 2018 | marekmika.cz

  • Facebook
  • Instagram